Zaznacz stronę

O mnie

enata Grzechocińska

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku lekarskim oraz studiów podyplomowych z zakresu medycyny estetycznej przy Centrum Kształcenia Podyplomowego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie trwa moja specjalizacja w zakresie chorób wewnętrznych w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim przy ul. Kondratowicza w Warszawie.
Studia medyczne nauczyły mnie wytrwałości w chwilach trudnych, ale przede wszystkim chęci bycia coraz lepszym, zaangażowania i ustawicznego podnoszenie swoich kwalifikacji.

WIĘCEJ

W swojej pracy lekarza medycyny estetycznej koncentruję się na zabiegach pielęgnacyjnych, profilaktycznych, korekcyjnych . Moim priorytetem w kontakcie z pacjentem jest naturalny wygląd i zachowanie zdrowego umiaru podczas wykonywania zabiegów. Zawsze dbam o bezpieczeństwo moich pacjentów, które jest związane ze świadczeniem zdrowotnym, ponieważ po pierwsze jestem lekarzem, a następnie lekarzem medycyny estetycznej.
Wykonuję zabiegi z zakresu: mezoterapii, peelingów chemicznych, wypełniaczy oraz toksyny botulinowej.
Nieprzerwanie podnoszę swoje kwalifikacje, biorąc udział w specjalistycznych szkoleniach i konferencjach.
Prywatnie jestem żoną i mamą. Moją pasją jest praca i niesienie pomocy choremu, potrzebującemu, jak i kontakt z drugim człowiekiem.

Certyfikaty

Gabinety

Renata Grzechocińska Medycyna estetyczna,
ul. Belwederska 9, Warszawa

Godziny KONTAKTU

P - P : 9:00–16:00

Sob : 10:00–16:00

Niedz. : Nieczynne